Allegro - najwieksze aukcje internetowe, najnizsze ceny! Kup i sprzedaj!

Sklepy Alegro

Wielu ludzi myśli, że sklep Alegro to coś nadzwyczajnego. Jak coś kupujemy w aukcji to nawet możemy nie zauważyć, że kupiliśmy właśnie w sklepie Alegro. Tak naprawdę to tylko trochę inny sposób sprzedaży.

W sklepie Alegro kupujemy tak jak w każdym Kup Teraz. Ofert sklepowych nie znajdziemy również w kategoriach Alegro. Aukcje sklepowe są widoczne tylko na stronie Sklepy.alegro.pl i w wyszukiwarce.

sklepy_allegro_pl

Prawdziwa różnica jest dla sprzedawcy.  Po pierwsze za sklepy się dodatkowo płaci – prawie 10 złotych co 30 dni. Ale to nie znaczy, że nic się z tego nie ma.  Sklep Alegro to taka trochę inna aukcja. Można ją wystawić na 30 dni, może też się sama odnawiać. Za wystawienie aukcji w sklepie płaci się grosze. Za to prowizja, jak już coś sprzedasz, jest bardzo duża.

W sklepie Alegro opłaca się sprzedawać takie rzeczy, które się rzadko sprzedają. Wtedy tanio możesz wystawić i czekać miesiąc albo dwa aż się sprzeda. Aukcje ze sklepu Alegro nie są widoczne w kartegoriach. Dlatego warto też jakieś mieć też normalne aukcje na Alegro. Jak ktoś trafi do ciebie to zajrzy też do sklepu i coś kupi jeszcze.Tags: , , , , , ,

Comments are closed.

Easy AdSense by Unreal